BLOG 

Blog

Opinie a pomówienia w działalności prozwierzęcej

Opinie a pomówienia w działalności prozwierzęcej

Leave review
Jesteśmy ludźmi, tylko ludźmi. Mamy prawo się mylić, mamy prawo popełniać błędy. Własna firma, własna marka weryfikuje bardzo często to jak działamy, jak współpracujemy z klientem, z jego czworonogiem. Własna firma, własna marka jednocześnie zmusza nas, abyśmy dokładali największych starań, aby właś...
czytaj dalej
Cy psy znają się na zegarku?| Blog hotelu dla psów Psi Zakątek

Czy psy znają się na zegarku

Leave review
Psy nie znają się na zegarku. Jednak wbudowany zegar biologiczny oraz umiejętność stałej obserwacji i jednocześnie uczenia się powodują, że posiadają one doskonałą orientację w cyklu dobowym.
czytaj dalej
Gracz solo a gracz zespołowy | Blog hotelu dla psów Psi Zakątek

Gracz solo a gracz zespołowy

Leave review
Jesteśmy innym hotelem. Dla niektórych osób, stosunkowo daleko od miasta. Raczej otwarci w znacznej mierze na osoby zmotoryzowane, gdyż komunikacja podmiejska nie ma zbyt wielu połączeń na nasze wsiowe tereny.
czytaj dalej
Jeden dzień z życia hotelu | Blog hotelu dla psów Psi Zakątek

Jeden dzień z życia hotelu

Leave review
Godzina chwila po szóstej, może jakoś przed. Szczeka budzik. Czasami popiskuje, czasem podskakuje, czasami liże po policzku. Budzę się. Zaczynam nierównomiernie oddychać. Większość psów już wie – obudzili się!
czytaj dalej
Dlaczego nie lubimy cieczki? | Blog hotelu dla psów Psi Zakątek

Dlaczego nie lubimy cieczki

Leave review
Cieczka inaczej określana rują to po prostu aktywna faza cyklu rozrodczego u suk niekastrowanych. Czas jej występowania to jednocześnie gorący okres w domu, nie tylko ze względu na plamienia na dywanach, kanapach, ale przede wszystkim na trudności w normalnym funkcjonowaniu podczas spacerów.
czytaj dalej
Dlaczego lubimy poniedziałki? | Blog hotelu dla psów Psi Zakątek

Dlaczego lubimy poniedziałki?

Leave review
Jesteśmy inni jak zdecydowana większość społeczeństwa.Wszyscy cieszą się na weekend, gdyż jest on kojarzony z odpoczynkiem. Wszyscy uwielbiają święta, ferie, majówki, bo to też czas wakacji, odpoczynku, relaksu. Dla nas jest to czas intensywnej pracy.
czytaj dalej